Bavul Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Konumuz öğrenciler ve yurt hayatı olunca elbette bavul alırken nelere dikkat etmeliyiz nasıl bir bavul almalıyız ve de hangi tür valiz, bunların hepsi ayrı bir önem arz ediyor.

Bu yazımız da her ne maksatla olsun ihtiyacınız olan bavulu seçmeniz için püf noktaları listeleyeceğiz ve kendinizce size en uygun bavulu seçmiş olacaksınız.

Bavul yada valizler genellikle yıllık tatillerde ortaya çıkar ve tatilin uzunluğuna göre sayısı ve kapasite artar. Ama konumuz öğrenciler olunca bavul seçerken nelere dikkat etmeliyiz daha bir önem kazanıyor. Çünkü öğrenci dediğiniz de, bu valizler uzun otobüs yolculuklarında üst üste binecek, sonra terminalden kampüse geleseye kadar belediye otobüsünde oradan oraya savrulacak, sonra otobüs durağından, yurda, evinize yada apart eve kadar çekerek gideceksiniz.

Tabiri caizse aldığınız bavullar hor kullanılacak. Durum böyle olunca kötü sürprizlerle karşılaşmamak için yada bir anda valizinizin tekerleği kopsun, çekerken sapı elinizde kalsın istemiyorsanız bu yazımıza kulak veriniz. Okumaya devam et “Bavul Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz”