Apart Öğrenci Evleri Nedir Avantajları Nelerdir?

Konu öğrencilik olunca bir çok farklı alternatif oluşmakta, daha önce ki yazılarımız da öğrenci yurtlarını ve  eve çıkan öğrencilerin durumlarını inceledik. Bu yazımız da ise apart öğrenci evlerinden bahsedeceğiz ve avantajları nelerdir, Bursa’daki apart öğrenci evleri hangileri bilgi vereceğiz.

Apart öğrenci evleri; tek kişilik daire şeklinde yapılmış, içerisin de kendisine ait banyosu, tuvaleti, lavabosu olan, mutfak tezgahı olan, televizyon bulunan, bir adet yatak, mini buzdolabı, çalışma masası, kitaplık ve giysi dolabı içeren ve balkonu olan, öğrencilerin rahat etmeleri için tasarlanmış, öğrenci yurdu ve öğrenci evlerinin tüm olumlu yönlerine sahip öğrenci evleridir.

Apart Öğrenci Evlerinin Avantajları Nelerdir

  • Apart öğrenci evleri sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin yönetimce hazırlandığı öğrencilerin yemek konusunda sıkıntı yaşamadığı bir apart daire sistemidir.Öğrenciler yemek hazırlama zahmetinde bulunmazlar ve bulaşık yıkama gibi dertleri yoktur. Ayrıca yemekler kalitece daha iyidir.
  • Apart öğrenci evleri aynı öğrenci yurtları gibi özel güvenlik koruması altındadır ve öğrencilerin güvenliğine dışarıdan hiç bir şekilde zarar gelmesine izin verilmez.
  • Apart öğrenci evlerinde wi-fi kablosuz bağlantı hizmeti vardır, ek olarak her apart daire de televizyon bulunur.
  • Yine avantajlardan birisi, her oda içerisinde kişisel banyo ve tuvalet bulunduğu için bu tür ihtiyaçlarınız için sıra beklemez, sizden önce girenin bıraktığı kötü durumlar ile karşılaşmamış olursunuz.
  • Apart öğrenci evlerinde her odada ders çalışması bulunur, bireysel şekilde ders çalışmanız için gereken tüm şartlar sağlanmıştır. İsterseniz ortak ders çalışma alanlarını da kullanabilirsiniz.
  • Güzel yönlerden birisi de apart dairelerin her gün temizleniyor olması, bu hizmet belki özel yurtlarda da olabilir lakin öğrenci evlerinde bunun bir hayal olduğu gerçektir.
  • Apart öğrenci evleri özgürlükçü bir yapıya sahiptir, gece saat kaçta girdiniz, kaçta çıktınız kimseyi ilgilendirmez.
  • Apart evler de huzur ve güven önceliklidir.

Yukarı da saydığımız özelliklerden çok daha fazlası apart öğrenci evlerinde bulunmaktadır.

Görükle apart öğrenci evleri olarak; Ünikent Evleri, Trio, Levor Deluxe gibi öğrenci evleri bulunmakta.

Bu saydığım apart öğrenci evleri arasında Ünikent Evleri, diğer apart evlere göre hem mimari yapısı hem de yeşillik ve huzurlu yapısıyla diğer apart evlerin bina içerisinde ki özerk yapılarından oldukça farklı durmaktadır.

Bursa, Nilüfer ve Görükle‘de bulunan apart öğrenci evlerinin aylık fiyatları ise 1300 TL ile 1900 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir